اثرات مهم شبکه های اجتماعی بر شما

default_image_01

اثرات مهم شبکه های اجتماعی بر شما

شبکه های اجتماعی، امروزه  به یکی از ارکان جدایی ناپذیر زندگی ما حداثل در بعد مجازی تبدیل شده اند و تصور دنیای بدون حضور  شبکه های اجتماعی تقریبا غیر ممکن شده است.

با وب ساز همراه شوید

soshal media

مزایای استفاده  کاربران در شبکه های اجتماعی  برای وبمسترها

ارتباط با کاربران در شبکه های مجازی برای شما به عنوان یک وبلاگ نویس و یا وبمستر می تواند مزایای فرآوانی داشته باشد که در زیر با چند نمونه از آن ها آشنا می شویم.

۱- اکثر آن ها به دنبال کپی کردن مطالب شما نیستند.

۲- آن ها می توانند اطلاعات شما را با دیگران به اشتراک بگذارند و اگر مطلبتان واقعا جذاب باشد برای شما تبلیغات به شیوه ی ویروسی انجام می گیرد.

۳- همه ی آن ها به نسبت بقیه توانایی به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده ی بالاتری نسبت به بقیه دارند و این آرزوی هر مدیر سایت است.

امیدوارم به این نتیجه رسیده باشید که کاربرانی که در شبکه های اجتمایی فعالیت می کنند خیلی خیلی با ارزش تر از یک کاربر معمولی هست که مطالب شما را می خواند.

به نظر میرسد شبکه های اجتماعی در اینده از این هم گسترده تر شود و  کاربران به راحتی بتوانند دوست و یا آشنایان و یا حتی هم فکران خود را از سر تا سر دنیا به راحتی ارتباط برقرا کنند.

فواید استفاده از شبکه های اجتماعی در سئو
  1. دنبال کردن لینک سایت شما در سایت های دیگر توسط گوگل. یکی از این سایت ها فیسبوک می باشد.بنابراین شما با فعالیت در این سایت ها باعث پیدا شدن لینک های مهم در سایت ها ، توسط موتورهای جستجوگر می شوید.
  2. در سایت و یا وبلاگ خود لینک دریافت کنید که این دریافت لینک در شبکه های اجتماعی چندین برابر می شود.فقط لازم است که دارای سایت و یا وبلاگ فعال باشید و دیگران را دنبال کنید و با هم تعامل داشته باشید.
  3. ایجاد محتوایی قابل تکثیر.
  4. در شبکه های اجتماعی بزرگی همچون فیسبوک حضور داشته باشید و در آن فعال باشید.در این شبکه ها محتوایی خوب ایجاد نمائید و آن را با دیگران قسمت کنید.
  5. شبکه های هدفمند تر یعنی مشتریان هدف مند تر و بیشتر.
  6. بررسی کنید ببینید با توجه به اهداف شما کدام شبکه مناسب است.برای مثال برای تبلیغ کردن شبکه linked in مناسب تر از facebook و یا twitter می باشد.
  7. در فروش شما نظرات دیگران می تواند مهم و موثر باشد.
  8. در کسب و کار شما باعث ایجاد نظر و تبادل و تعامل شود که این به نفع شما می باشد.
/ دسته‌بندی نشده

اشتراک گذاری این مقاله

درباره نویسنده این مقاله

نظرات

نظری ارسال نشده!

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 16 =