ترفندهای اینترنت برای باز کردن همه تصاویر در گوگل

برای باز کردن تصاویر نمایش داده نشده در گوگل چه کنیم؟

حتما برایتان پیش آمده که در هنگام جستجوی تصاویر در گوگل، کلمه‌ای  را جستجو کنید ولی برای عنوان مورد جستجوی شما اغلب تصاویر باز نشوند. در این حالت معمولا افراد بی خیال می‌شوند و گمان می‌کنند که علت این موضوع سرعت پایین اینترنت است. اما در واقع علت سرعت اینترنت نیست. در اینجا به شما ترفندی را توضيح مي‌دهیم که با استفاده از آن بتوانبد همه تصاویر در گوگل را باز کنید و ببینید.

برای شروع باید اول برنامه command prompt  یا همان RUN را باز کنید. برای باز کردن این برنامه می‌توانید از کلید ترکیبی Win+R استفاده کنید. یا در سرچ ویندوز عبارت command prompt را جستجو کنید تا برنامه پیدا شود.

باز کردن همه تصاویر در گوگل

سپس در برنامه Run عبارت cmd را در  کادر مقابل Open بنویسید و بر دکمه OK را کلیک نمایید.

باز کردن همه تصاویر در گوگل

حال در پنجره سیاه رنگی که برای شما باز می‌شود که باید در مقابل عبارت <C:\Users\Name  دستور   ping google.com را تایپ کنید.

Name در دستور بالا نام سیستم شما است و توجه داشته باشید که در عبارت ping google.com یک فاصله بین ping و google وارد نمایید در واقع یک space بین این دو بزنید.

باز کردن همه تصاویر در گوگل

پس از تایپ کردن دستورفوق کلید Enter را از صفحه کلید بزنید. وقتی کلید Enter را بزنید اطلاعاتی روی پنجره نوشته می‌شود. همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در مقابل عبارت ping statistics for یک آدرس Ip نوشته شده است. فقط شما کافیست که این IP را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کنید و Enter  بزنید. توجه داشته باشید که در هر سیستم این IP متفاوت است و هر آی پی که به شما داده شده است را در مرورگر خود وارد کنید.

باز کردن همه تصاویر در گوگل

اکنون بعد از وارد کردن آی پی باید عبارت مورد نظر خود را جستجو نمایید و به قسمت مربوط به  تصاویر گوگل (Images) بروید. مشاهده می‌کنید که همه تصاویر برای شما نشان داده می‌شوند.

با ترفندی که در بالا گفتیم همه تصاویر در گوگل باز می‌شود ولی یک ترفند دیگر هم برای باز کردن تصاویر وجود دارد که به شرح زیر است:

اگر تصاویر یک سایت برای شما قابل مشاهده نبود و شما حتما می‌خواستید که تصاویر آن را ببینید؛ می‌توانید از این ترفندی که هم اکنون به شما آموزش می‌دهیم استفاده کنید. عكس‌ها معمولا زمانی که نمایش داده نمی‌شوند به صورت مربعی هستند كه در آن ضربدر قرمز رنگی وجود دارد. اکثر افراد در مواجهه با این تصاویر روی آن راست كليک می‌کنند و گزينه show pic را می‌زنند. این روش در 90درصد فایده‌ای ندارد و عکس باز هم نمایش داده نمی‌شود. در این حالت برای آنکه عکس را بتوانید ببینید؛ روی آيكون عكس راست کلیک نموده و گزینه propperties را انتخاب كنيد. در اين كادر محاوره‌ای که برایتان باز می‌شود فقط کافیست آدرس جلوی URL را در قسمت address صفحه جستجو گرهای خود بنويسيد و دكمه enter را بفشاريد. همچنین می‌توانید روی عکس راست کلیک کنید و گزینه coppy link address را انتخاب کنید؛ سپس بعد از انتخاب این گزینه پنجره جدیدی را در مرورگر باز کنید و در نوار آدرس بالای مرورگر کلیک راست کنید و paste را بزنید و یا از کلید میانبر ctrl+v استفاده نمایید، سپس Enter را از صفحه کلید بزنید. مشاهده می‌کنید که عکس نمایش داده می‌شود. اگر باز هم تصویر قابل مشاهده نبود مطمئنا لینک عكس دچار مشكل شده است.

تهیه: وب ساز

درباره نویسنده

Related posts

ارسال فکس با کامپیوتر و لپ تاپ

شاید برایتان جالب باشد که آیا امکان دارد که از طریق کامپیوتر شخصی خود مثل لپ تاپ و pc ارسال و دریافت فکس را انجام داد و چگونه؟ باید بدانیم که فکس از طریق خطوط تلفن پابت انجام میوشد و در واقع با شماره گیری شماره فکس مقصد و...

Read More
پروتکل امن https

همه چیز درباره پروتکل امن https

آشنایی با پروتکل امن Https حتما دیده اید که وقتی آدرس سایتی را وارد می کنید، معمولا یک Http به صورت خودکار به ابتدای آن آدرس اضافه می شود. اما بعضی وقتها هم ممکن است متوجه شوید که به جای Http، عبارت Https برای شما نشان داده می شود....

Read More
پرینت سرور

سرور چاپ یا پرینت سرور Print Server

سرور چاپ Print Server یک سرور چاپ یک نرم افزار کاربردی، دستگاه های شبکه و یا کامپیوتری است که درخواستهای چاپ را پردازش کرده و باعث می شود چاپگر دارای صف اطلاعات وضعیت کاربران نهایی و مدیران شبکه را مدیریت و در دسترس داشته باشد. که بسته به نیازی...

Read More

پاسخ دادن

شش − 5 =