ترفند های جستجو در گوگل عبارات بولی

شما در گوگل، ما در گوگل ،همه در گوگل

گوگل یه کار خوب برای حدس زدن آنچه شما دنبال اون هستید انجام میده اگه شما میخواهید دقیقا به نتایج مورد نظرتان در گوگل برسید باید به اپراتور گوگل بگویدد دقیقا چی میخواید . New Balance 997 mujer قرار دادن یک عبارت در نقل قول جستجو برای نشانه که متن دقیق، در حالی که با اضافه کردن یک علامت منفی مانع از کلمه، و با استفاده از OR می دهد گوگل یک انتخاب، مانند مکان جام جهانی ۲۰۱۴ یا ۲۰۲۲٫ عملگرهای بولی مانند و یا و یا باید در مورد بالا باشد . با وب ساز همراه باشید  

جستجوي يک عبارت :

گوگل به صورت پيش فرض، کلمات کليدي شما را در هر کجاي صفحه، چه کنار هم باشند و چه به صورت پراکنده، جستجو مي کند. Women Air Jordan 9 براي تغيير نتايج صفحات با کلمات مرتب شده موردنظر ما، آنها را در بين دو کوتيشن قرار مي دهيم.

براي جستجوي کيوردهاي زير :

to be or not to be

گوگل کلمات کلیدی را در هر جاي صفحه که آمده باشند، پيدا خواهد کرد. soldes nike 2017 اگر شما مي خواهيد تنها نتايجي را ببينيد که کلمات کلیدی با هم و به عنوان يک عبارت در صفحه آمده اند، آنها را در بين دو کوتيشن قرار دهيد :

“to be or not to be”

گوگل در اين حالت تنها نتايجي را نشان مي دهد که کلمات کلیدی با هم ظاهر شده اند. air max pas cher البته گوگل کلماتي مثل «or» و «to» را در اين حالت جستجو نميکند. nike air max 2016 heren جستجوي عبارت به اين روش همچنين زماني مفيد است که شما مي خواهيد عبارتي را بيابيد، اما مطمئن نيستيد که جمله بندي عبارت مورد نظر شما درست باشد که اين مطلب که مکمل اين قسمت است در بخش Full-Word Wildcards شرح داده شده است.

اساس بول :

يک موتور همه کلمات کلیدی يا هر يک از آنها را جستجو مي کند که بر اساس پيش فرض بولي صورت مي گيرد. Adidas buty sklep موتورهاي جستجو مي توانند از AND براي جستجوي همه کلمات کلیدی يا OR براي جستجوي هر کلمه استفاده کنند. Maglia Shaquille O’Neal در نتيجه حتي اگر موتو جستجو به صورت پيش فرض همه کلمات کلیدی را جستجو کند شما مي توانيد معمولا به آن يک دستور خاصي بدهيد تا آن را براي يافتن هر کلمه کلیدی راهنمايي کنيد. nike air max 1 homme پيش فرض بولي گوگل AND است ، يعني اگر شما کلماتي را بدون اصلاح کننده ها جستجو نماييد همه کلمات شما را با هم جستجو مي نمايد. nike italia به عنوان مثال اگر شما براي کلمات زير جستجو کنيد :

“snowblower Honda “Green Bay

موتور، جستجو را براي همه کلمات کلیدی باهم انجام مي دهد. Asics Pas Cher اگر شما مايليد که مشخص کنيد که هر کدام از کلمه ها يا عبارات قابل قبول است يک OR بين هر کدام قرار دهيد :

“snowblower OR snowmobile OR “Green Bay

اگر شما اصطلاحي را به همراه يک يا دو اصطلاح ديگر ميخواهيد، آنها را در پرانتز قرار دهيد مثل :

(“snowblower (snowmobile OR| “Green Bay

ميتوانيد جستجو براي کلمه snowmobile يا عبارت “Green Bay” به همراه کلمه Snowblower را با پايپ که معادل OR است به صورت زير جستجو کنيد که علامت | پايپ ناميده ميشود :

(“snowblower (snowmobile | “Green Bay

خنثي سازي :

اگر شما مايليد که آيتمي در جستجوي شما ظاهر نشود قبل از آن – قرار دهيد :

“snowblower snowmobile -“Green Bay

موتور در اين حالت صفحاتي را که شامل snowblower snowmobile هستند و “Green Bay” را در بر ندارند خواهد يافت.

درباره نویسنده

Related posts

کار با سیستم عامل لینوکس

دنیای لینوکس آماده‌ی خوش‌آمد گویی به شما با تعداد بیشماری نرم افزارهای متن باز است. سیستم‌عاملی که می‌توانید آن را بر روی هر کامپیوتری امتحان کنید. صدها توزیع فعال لینوکس و ده‌ها محیط میزکار متفاوت که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در ادامه با ما همراه باشید تا...

Read More

چگونگی رتبه بندی سایت توسط گوگل

سایتهایی که گوگل بر روی صحفه اول نتایج جستجوهایش فهرست میکند، سایتهایی هستند که مفیدتر و به عبارت سرچ شده مرتبط تر بودند. nike air max 1 mujer گوگل اول با الگوریتم های پیچیده (شامل فرایند ریاضی) بر اساس عوامل مختلف به سایتها نمره میدهد و انهایی که...

Read More

CMS های رایگان و اختصاصی

تفاوتهای CMS های رایگان و CMS های اختصاصی در ابتدا بگوییم که معروفترین CMSها یا سیستم های مدیریت محتوای رایگان برای طراحی وب سایت عبارتند از جوملا، وردپرس، دروپال که این CMS ها Open Source هم هستند. این سیستم های مدیریت محتوا یک سری مزایا دارند (که البته...

Read More

دیدگاه

  • nahid

    سیستم من گزینه ای به اسم create a system repair disk نداره

پاسخ دادن

یازده + شش =