عدم موفقیت seo

۷ دلیل عدم موفقیت SEO و راهکارهای مقابله با آن ها

می توان گفت تقریباً اکثر عملیات های سئو با شکست مواجه می شود که دلیل این عدم موفقیت را می توان در توقعات بالا در کنار بودجه های کم دانست. Soldes Nike Pour Femme asics gel quantum 180 męskie همچنین تصمیمات اشتباه وب مسترها بر مبنای فرضیه ها به جای استفاده صحیح از آمار و ارقام و نیاز مصرف کنندگان باعث ایجاد اشتباه در این روند می شود.

چه شما خودتان در حال مدیریت یک فرآیند سئو برای خودتان هستید و یا شخصی متخصص در این زمینه را برای این کار استخدام کرده باشید، بهتر است این ۷ سؤال را سرلوحه کارتان قرار دهید تا متوجه شوید مراحل کار شما به درستی انتخاب شده اند یا نه.

۱- آیا اهداف واقع گرایانه ای را در در نظر گرفتید؟

تنظیم کردن اهداف غیر واقعی یا Unrealistic Goals در فرآیند سئوی شما، مثلاً تحت سلطه قرار دادن و انحصاری کردن تمام نتایج موتورهای جستجوی بزرگ از محصولات شما، معمولاً خیلی سریع به شکست منجر می شود.

در عوض، اگر برای کارتان اهداف واقعی و معقول در نظر داشته باشید می توانید به صورت تدریجی و مطمئن تر موفقیت های زیادی کسب کنید.

برای مثال، خیلی از کمپانی ها در صدد تبلیغ و عرضه چندین محصول هستند. Air Jordan 3 (III) new balance 577 damskie این غیر واقعیست که شما بتوانید در زمانی کم همه محصولات یا سرویس هایتان را در نتایج جستجو به صدر جدول بکشانید و در رنکینگ جستجوی مربوط به این محصولات پیروز باشید. اما اگر واقع گرایانه برخورد کنید و با یک استراتژی درست قدم بردارید، می توانید یک محصول یا یک سرویس را به صورت خیلی بهینه تر شده و با کیفیت به بالای لیست نتایج برسانید و به عبارتی تمرکزتان را روی همین مورد بگذارید. بعد از کسب موفقیت و ثبت این محصول یا سرویس در یکی از موقعیت های عالی در موتورهای جستجو، می توانید به سراغ محصول یا سرویس بعدی بروید.

پس به خاطر داشته باشید که واقع گرایانه بودن یا غیر واقع گرایانه بودن خواسته های شما نقش مستقیم بر موفقیت اهداف شما خواهند داشت.

۲- آیا شما بازه زمانی و بودجه واقع بینانه دارید؟

یکی از موارد بزرگ و حائز اهمیت در رسیدن به موفقیت در زمینه مارکتینگ واقع بینانه بودن در زمان و بودجه است. بسیاری از شرکت ها و بیزینس ها زمان بندی و بودجه واقع بینانه ای برای فعالیت های سئوی خود ندارند. asics gel lyte 5 donna آن ها به جزئیات کار خاصی ندارند و در اسرع وقت نتایج فعالیتشان را می خواهند. adidas nmd dziecięce همین عجله و بی توجهی آن ها باعث می شود تا این گونه شرکت ها بر روی پروژه های طولانی مدت سرمایه گذاری نکنند. Under Armour Shoes در نتیجه، تنها چیزی که از این بیزینس ها دیده می شود سرمایه گذاری های کم و کوتاه و در اصل بی فایده است.

مشورت با یک متخصص SEO و یافتن بهترین بازه زمانی و بودجه عاقلانه و واقع بینانه یکی از قدم های بزرگ برای شروع و گسترش یک پروژه است. هر چه خواهان رقابت بیشتر در صنعت و کار خودتان باشید، مسلماً به زمان و بودجه بیشتری نیاز خواهید داشت. AIR MORE UPTEMPO baskets noires Asics Lyte Jogger اگر شما فعالیت خود در SEO را با یک زمان بندی کوتاه شروع کنید، احتمالاً با شکست رو به رو می شوید چرا که شما از فرآیند سئو به صورت حرفه ای استفاده نکرده اید و متوجه موارد مورد نیاز برای یک فعالیت سودآور بلند مدت نشده اید.

۳- آیا کلمات کلیدی مناسبی انتخاب کرده اید؟

بهینه سازی کلمات کلیدی اشتباه و نامربوط به بیزینس ها تقریباً رایج است و گاهی اوقات به شکست کامل فرآیند سئو می انجامد. Fjällräven Kånken Ryggsäck Sverige نکته اینجاست که انتخاب کلمه کلیدی که خود شما به آن رسیده اید، حتی اگر فکر می کنید این کلمه نزدیک ترین رابطه با نوع فعالیت شما از دیدگاه کاربران را دارد، باز هم می توان گفت که شاید شما کلمه کلیدی درستی انتخاب نکرده اید.

کلمات کلیدی در ظاهر کلمات مرتبط با فعالیت ، برند و محتوای سایت شما هستند. Nike Air Max Goedkoop اما انتخاب صحیح این کلمات بسیار بسیار حائز اهمیت می باشد. به این فکر کنید که کلمه انتخاب شده توسط شما توسط ده ها، صدها و شاید هزاران سایت دیگر نیز انتخاب شده باشد. پس، در حالت ایده آل بهتر است این مسئولیت را بر عهده آژانس ها و متخصصان این زمینه بگذارید. ADIDAS NMD

new balance damskie متخصصان سئو اگر ۱% یک کلمه را انتخاب کنند، ۹۹% بعدی را روی بررسی کردن آن کلمه و نتایج حواشی آن صرف می کنند. Huston Street Baseball Jersey پس انتخاب یک کلمه کلیدی منوط به انتخاب یک کلمه بر اساس یک نوع فعالیت نیست. این پروسه کاری زمان بر و دقیق است. Jacob Parker Jersey fjällräven kånken Stora همچنین یکی دیگر از کارهای مهم در این زمینه، آنالیز و بررسی کلمات کلیدی رقبای موفق شما می باشد. فهمیدن اینکه رقبایتان از چه کلماتی استفاده می کنند نکته بسیار مهمی می باشد. Maglie Detroit Pistons با این حساب شما هم باید کلمه بهینه شده و صحیحی انتخاب کنید. پس اگر می خواهید سئوی شما دقیق و منظم انجام شود و کلمه کلیدی شما برای سایت شما نتایج انحصاری به دنبال داشته باشد بهتر است این نکات را در نظر بگیرید.

۴- آیا فعالیت شما منجر به کسب بازدید (ترافیک) صحیح شده است؟

اگر شما از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکرده باشید، بنابراین شما هیچ ترافیک و بازدید کافی و مورد انت

ظاری دریافت نمی کنید. یک آزمایش سریع برای مشخص کردن این موضوع این است که محتویات موجود در سایت خود را از نظر ترافیک موتورهای جستجو حساب کنید. در این مورد شما باید نرخ پس رفت (Bounce Rate) سایت خود را بررسی کنید. اگر مقدار Bounce Rate برای بازدیدکنندگان سایت شما زیاد باشد، بنابراین به احتمال زیاد آنان نمی توانند آن چیزی که در سایت شما به دنبالش بودند را پیدا کنند. شما باید این مورد را با بهینه سازی محتوا مدیریت کرده و دسترسی کاربران و روبات های موتورهای جستجو را به بخش های مختلف سایتتان میسر سازید.

۵- آیا یک سایت حرفه ای دارید؟

یک فرآیند موفق سئو در یک سایت حرفه ای زمانی مشخص می شود که بازدید کنندگان به محض ورود به سایت شما به اصطلاح درگیر (Engage) شوند. nike requin pas cher تعامل بازدید کنندگان سایت شما با محتوای سایت شما در فرآیند سئو یک نکته بسیار عالی و حیاتی به شمار می رود. با این حساب می توان ملاک یک سایت حرفه ای را تعامل نزدیک بازدید کنندگان با آن سایت دانست. اگر یک سایت این ویژگی را نداشته باشد باعث بی اعتبار شدن برند آن سایت و بنابراین کاهش تعاملات و منفعت های بعد از آن می شود.

برای این که ببینید سایت شما در چه وضعیتی قرار دارد، شاید بهتر است این سؤالات را برای ارزیابی سایت خود در نظر داشته باشید :

۱٫ آیا سایت شما قدیمی و منسوخ شده است؟

۲٫ آیا به صورت حرفه ای و طبق اصول طراحی شده است؟

۳٫ آیا ساختار آن مناسب و مطابق با درک و فهم کاربران است؟

۴٫ آیا سایت شما از نظر دسکتاپ، تبلت و موبایل های هوشمند کاربر پسند (User-friendly) است؟

۵٫ آیا از کاربران سایت خود، بازخوردهای مثبت و منفی دریافت می کنید؟

۶- آیا کاربران (مشتریان) شما به مطالبی که در سایتتان منتشر می کنید اهمیت می دهند؟

عدم وجود تعامل سازنده بازدید کننده و در نتیجه عدم دریافت بازخورد صحیح می تواند به ارائه مطالبی که باعث شکست در پاسخگویی به نیازها و خواسته های کاربران است مربوط باشد.

برای جلوگیری از این پیشامد، مطالبی که باعث تجدید نظر موتورهای جستجو می شود را منتشر نکنید. در نگارش مطالب سایت خود از یک استراتژی استفاده کنید تا کاربران و مشتریان شما بتوانند جواب سؤالاتشان را در سایت شما بیابند.

۷- آیا تولید محتوای منظم برای سایتتان دارید و به دنبال پیشرفت آن هستید؟

داشتن یک روند تولید محتوای همیشگی برای سایتتان یکی از استراتژی های ‍بلند مدت سئو مي باشد. براي رسيدن به يك فرآيند سئوي صحيح مي توانيد نكات ريز و ترفندهاي موجود براي توليد محتوا را بيشتر بكار بگيريد.

اگر شما به تمام جوانب تولید محتوا اهمیت بدهید و همه جوانب را بررسی کنید، در این حالت می توانید خیلی سریع تر کمبودها را تشخیص داده و آن ها را برطرف کنید.

نتیجه گیری :

بیشتر فعالیت های سئو به شکست منجر می شود، اما اگر گفته های ما را جدی بگیرید برای شما اینطور نخواهد شد.

درباره نویسنده

Related posts

سئو چیست؟

SEO سئو چیست؟؟ کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل هستند معرفی...

Read More

سئو on_page

بهینه سازی داخلی سایت همانطور که در مقاله هرم بهینه سازیسایت گفتیم، 40 درصد از بهینه سازی سایت مربوط به بهینه سازی داخلی است. به همین خاطر در این مقاله به امر بهینه سازی داخلی سایت و عوامل موثر بر آن می پردازیم. در واقع بهینه سازی on-page به...

Read More

هرم SEO سایت( بهینه سازی سایت)

هرم seo سایت حتما شما هم علاقمندید و می خواهید در مورد مهمترین و پر اهمیت ترین عوامل تاثیر گذار در بحث سئو اطلاعات کسب کنید، اما در ابتدا هشدارهایی در مورد مهم ترین عوامل تاثیر گذار در آینده نزدیک در مورد سئو وب سایت ها می دهیم و...

Read More

پاسخ دادن

یک × 2 =