10 فاکتور مهم در جذب ترافیک ارگانیک برای سایت

trafic site

ترافیک سایت چیست و ترافیک ارگانیک به چه معناست؟

هر وب سایت ممکن است به نوبه ی خود خوب باشد. اما در دنیای پر رقابت سئو، داشتن وبسایتی که بازدید کنندگان زیادی داشته باشد و بازدید کنندگان آن دائمی باشند امر مهمی است، چرا که هر چه بازدید کنندگان یک سایت بیشتر باشند رنکینگ (رتبه) سایت بهتر می‌شود و موتورهای جستجو آن‌ را برای ایندکس کردن انتخاب می‌کنند. بنابراین باید راه حل هایی پیدا کرد که به جذب بازدید کنندگان سایت کمک کنند و از آنان بازدید کنندگانی دائمی بسازد. cheap mu legend zen Nike Air Max 2016 męskie بهتر است برای این کار از یک متخصص SEO با تجربه کمک بگیرید. در واقع سایت باید بررسی شود و اهداف کسب و کار و همچنین زمینه فعالیتش معلوم گردد تا بتوان بازدید کنندگان هدف برای آن را شناسایی کرد.

راه حل های یک متخصص SEO ممکن است شامل موارد ساده ‌ای مانند بازنویسی برچسب عنوان در کدهای HTML، مسائل ساختاری همچون جلوگیری از رباتهای موتور جستجو و خزنده به محتوای نمایه سازی شده و یا به دست آوردن لینک‌های با کیفیت از وب سایت های خارجی مرتبط با زمینه فعالیت سایت مذکور باشد.

در اینجا ما 10 فاکتور مهم در جذب ترافیک برای سایت شما را خواهیم گفت. با وب ساز همراه باشید.

1- سال ها تجربه در زمینه ی SEO

صدها نکته وجود دارد که می‌توانند در افزایش ترافیک تاثیر داشته باشد و فهمیدن اینکه باید از چه راهی برای جذب بازدید کننده استفاده کرد، نیازمند سال‌ها تجربه در زمینه ی سئو می‌باشد.

هر وب سایت باید از تاکتیک‌های مختلف برای موفقیت در SEOاستفاده کند. Kanken Mini Baratas “یک کارشناس SEO با سالها تجربه اگر به سایت نگاه کند، دقیقا می‌داند که چه باید انجام شود تا ترافیک بیشتری بدست آید، در حالی که یک فرد کم تجربه ممکن است از روش‌های یکسان و تکراری برای تمام سایت‌ها استفاىه كند. بنابراین آن فرد مبتدی تنها می‌تواند یک اثر محدود روی سئو بگذارد.

2- داشتن درک درست از هر سه سطح در SEO

بهینه سازی موتور جستجو شامل سه سطح می‌شود:

  • فنی (مربوط به ساختار سایت است که می تواند میزان سختی یا آسانی خزیدن موتورهای جستجو به قسمت‌های مختلف سایت و ایندکس کردن مطالب را تعیین کند).
  • On-page seo – بهینه سازی داخلی سایت ( استفاده از عناصر مانند کلمات کلیدی و برچسب‌های HTML که به افزایش ترافیک سایت شما می‌کند. mochilas kanken baratas در واقع به کارهایی که شما می‌بینید و در درون سایت تان انجام می‌دهید و برای سئو و بهینه سازی تاثیر دارد (On Page seo) گفته می شود. Goedkoop Adidas Schoenen مثل استفاده از کلمات کلیدی، متاتگ ها، تگ های h1 تا h6و تگ های عنوان).
  • Off-page seo – بهینه سازی خارجی سایت ( درواقع آنچه که شما می توانید برای افزایش سئو و بهینه سازی سایت در سایت‌های دیگران از سایت خود و لینک‌های خود تبلیغ کنید تا دیگران بینند (Off Page Seo) می‌گویند. مانند ساخت لینک ، شبکه های اجتماعی، وبلاگ ها، ویدئوها و مقالات).

اگر می‌خواهید موفق شوید باید در سه مورد بالا نهایت تلاش خود را بکار ببرید. اگر موتورهای جستجو نتوانند به تمام مطالب یک وب سایت دسترسی پیدا کنند و یا برخی از مطالب سایت در عمق سایت مدفون باشند، هر کار دیگری که برای آن وب سایت انجام شود از منظر seo بی فایده است.

3- سابقه موفقیت در seo و بررسی زمینه کاری

سئو در حرف راحت است و مانند یک بازی می‌باشد ولی در عمل مهم است که چه کارهایی انجام می‌دهید. صرفا قرار دادن پست‌های وبلاگ و مقالات یا بهره گیری از تاکتیک های مختلف SEO مهم نیست. شما باید به صورت هدفمند و با در نظر گرفتن زمینه فعالیت سایت همه عملیات مربوط به سئو را انجام دهید تا به موفقیت دست یابید.

4- بازاریابی هوشمندانه

سئو (SEO) مانند بازاریابی سنتی است. در واقع باید محتوا را به گونه‌ای بنویسید که برای کاربر مفید و کاربردی باشد. اگر به این صورت کار کنید کاربر به شما اعتماد می‌کند و دائما برای سوالات و نکات دیگر به شما مراجعه می‌کند و مشتری دائم سایت شما می‌شود. ایجاد حس اعتماد نکته مهمی است.

5- چشم انداز خوب ایجاد کنید و دانش کافی داشته باشید

SEO امروز نیاز به درک از بازاریابی در یک سطح عمیق، روانشناسی از نژاد بشر، فرهنگ خاص مردم، چشم انداز رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت، طراحی وب سایت و توسعه آن، بازاریابی ویروسی، محتوا، محصول، مدل کسب و کار و … sac a dos kanken دارد.

در واقع باید همه نکات را سعی کنید که رعایت کنید. nike air max flyknit hombre مثلا باید طراحی سایت گیرا و مطابق با استانداردهای سئو باشد. باید مطالب مفید بوده و کپی نباشند. کلمات و توضیحات متا و برچسب ها به خوبی استفاده شوند. cheap mu legend zen می‌توانید از ویدئو در سایت خود استفاده کنید تا مدت زمان ماندن کاربر در سایت افزایش پیدا کند، چرا که میزان ماندگاری کاربر در سایت یکی از فاکتورهای مهم در افزایش رنک (rank) سایت است.

6- درک درست از انجام کار

SEO تمرکزش بر تبدیل بازدید کننده سایت به یک مشتری دائمی است. بنابراین باید استراتژی های SEO را برای به انجام رساندن هدف (افزایش بازدید کننده) و نه برای رسیدن به یک رتبه خاص را انجام داد.

7- امکانات متناسب با فرهنگ شرکت شما

کارشناسان سئو معتقدند که ناحیه های مختلف یک کسب و کار از جمله فناوری اطلاعات، بازاریابی، خدمات به مشتریان، تجزیه و تحلیل، و فروش باهم متفاوتند. mu legend zen باید با جستجوگر‌ها درست برخورد کنیم و با آن‌ها دوست باشیم و سعی نکنیم که آن‌ها را دور بزنیم.

8- مهارت های ارتباطی بسیار عالی

باید بتوانید با هر مخاطبی ارتباط برقرار کنید و این مهارت ارتباطی شما را نشان می‌دهد. سلیقه و نیازهای کاربران متفاوت است و شما باید آنقدر در بازاریابی دیجیتال قوی باشید که بتوانید کاربر را نگه دارید.

9- شور و شوق برای انجام کار

کارشناسان سئو باید نسبت به کاری که انجام می‌دهند علاقه داشته باشند و با اشتیاق کار را دنبال کنند. nike tn chaussure سئو پیدا کردن راه هایی برای موفقیت در میان چالش ها و موانع است. Nike Sko Norge Nettbutikk این بدان معنی است که باید برای پیشرفت روحیه شکست ناپذیر داشته باشید و از موانع ناامید نشوید تا به نتایج مثبت برسید.

10- کنجکاوی

درباره مسائل کنجکاو باشید. nike air max pas cher کسی که عمیقا کنجکاو باشد به طور مداوم تحقیق می‌کند و راه‌های جدید پیدا می‌کند. air max 2017 goedkoop مثلا کار خزنده را بررسی می‌کند و به نتایج مهمی می‌رسد.

درباره نویسنده

Related posts

سئو چیست؟

SEO سئو چیست؟؟ کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو مانند بینگ و یاهو و گوگل هستند معرفی...

Read More

سئو on_page

بهینه سازی داخلی سایت همانطور که در مقاله هرم بهینه سازیسایت گفتیم، 40 درصد از بهینه سازی سایت مربوط به بهینه سازی داخلی است. به همین خاطر در این مقاله به امر بهینه سازی داخلی سایت و عوامل موثر بر آن می پردازیم. در واقع بهینه سازی on-page به...

Read More

هرم SEO سایت( بهینه سازی سایت)

هرم seo سایت حتما شما هم علاقمندید و می خواهید در مورد مهمترین و پر اهمیت ترین عوامل تاثیر گذار در بحث سئو اطلاعات کسب کنید، اما در ابتدا هشدارهایی در مورد مهم ترین عوامل تاثیر گذار در آینده نزدیک در مورد سئو وب سایت ها می دهیم و...

Read More

پاسخ دادن

1 × 3 =