افزایش سرعت مودم وای فا

اینترنت پرسرعت دیگر چیزی عجیبی نیست و هر روز هم به تعداد کاربرانی که از آن استفاده می کنند افزوده می شود. cheap uggs for sale راحت ترین راهی که اینترنت پر سرعت به گجت هایمان مانند لپ تاپ، گوشی، تبلت و …. new balance mens می رسد از طریق وای-فای است. از آنجایی که بسیاری از ایرانی ها اینترنت را از طریق مودم و روتر هایشان به صورت وای-فای در خانه پخش می کنند، گروه روباه تصمیم گرفت که سه نکته را که می توان با استفاده از آن برد و کیفیت ارتباط را افزایش داد، مطرح کند.

نکته ۱: موقعیت مودم و روتر شما

سیکنال وای-فای برد خیلی زیادی ندارد و دیوار های خانه و اجسام بزرگ می توانند باعث کاهش آن بشوند. هر مودم وای-فای سیکنال را در تمام جهات دور خود پخش می کند به همین خاطر یک مودم وایرلس باید در مرکز خانه شما واقع باشد تا بتوانید از حداکثر برد آن استفاده کنید.

مودم را در سطحی بالاتر از سطح زمین قرار دهید (برای مثال در قفسه کتاب) و دقت کنید که دور تا دور آن را اجسام بزرگ احاطه نکرده باشد.

دستگاه های الکترونیکی می تواند در سیکنال وای-فای تداخل ایجاد کنند. air jordan retro all Nike Pas Cher سعی کنید مودم شما نزدیک تلفن بی سیم، ماکروفر، بلندگو و حتی وسایلی مانند ماشین لباس شویی قرار نگیرد.

نکته ۲: ارتقا مودم و نرم افزار آن

یکی از بهترین روش هایی که می توان از بهترین سرعت و برد وای-فای بهره برد، اسفاده از تکنولوژی روز است. adidas nmd adidas yeezy boost 550 hombre نکته اصلی هم که باید بدانید آن است که وای-فای A، B، و G قدیمی و کند هستند و تکنولوژی N بهترین سرعت را به شما خواهد داد. fjallraven kanken uk دقت کنید که برای استفاده از حداکثر برد و سرعت وای-فای N لازم است که هم مودم یا روتر شما، و هم دستگاه های دیگر شما از N پشتیبانی کنند.

اگر قصد خرید مودم جدید را ندارید می توانید نرم افزار داخل مودم خود را ارتقا دهید. adidas zx Asics Gel Lyte 3 męskie این نکته ای است که کمتر به آن توجه می شود ولی می توانید تاثیر بسیار زیادی در کیفیت وای-فای داشته باشد. Nike Air Max 2016 Heren zwart شیوه ارتقا نرم افزار انواع مودم ها متفاوت است و باید به راهنمای مودمتان مراجعه کنید.

نکته ۳: کانال را عوض کنید

اشتباه نکنید، منظورمان کانل تلویزیون نیست. روترها و مودم های وای فای بر روی کانال های خاصی کار می کنند. nike chaussures معمولا خود مودم یک کانال را به صورت پیش فرض انتخاب می کند و بر روی همان کانل کار می کند.

اگر در شهری مثل تهران زندگی می کنید که همه در آپارتمان ها و واحد های نزریک به هم هستند، انتخاب کانال مناسب برای وای فای اهمیت بسیاری پیدا می کند. penny hardaway Maglie Phoenix Suns در هر آپارتمان ممکن است چندین مودم وای فای وجود داشته باشد و اگر همه بر روی یک کانال کار کنند باعث افت کیفیت و تداخل در ارتباط می شود. ugg classic tall Javier Baez Authentic Jersey در این مواقع بهترین کار انتخاب خلوت ترین کانال است که مودم خودتان را بر روی آن تنظیم کنید.

10-Wifi-Analyzer-1

راه های زیادی برای پیدا کردن بهترین کانال وجود دارد که پیش نهاد ما استفاده از اپ Wifi Analyzer برای سیستم عامل اندروید است. Zapatillas Adidas Baratas این اپ وای فای اطراف را بررسی می کند و بهترین کانال را برای شما پیش نهاد می دهد.

برای ویندوز می توانید از inSSIDer استفاده کنید است.

برای انتخاب بهترین کانال لازم است وارد محیط کاربری مودم خود شوید. new balance 580 nike air max thea donna این کار برای مودم های مختلف متفاوت است و لازم است به دفترچه مودم مراجعه کنید.

پیشنهاد پیشرفته: تغییر نرم افزار (فرم ور) مودم به گزینه ای قوی تر

DD-WRT

شرکت های سازنده مودم به صورت پیش فرض با هر مودم نرم افزار خودشان را بر روی آن نصب و به بازار روانه می کنند. Adidas France nike italia این نرم افزار ها بسیار ساده و فقط برای اعمال تنطیمات ابتدایی کاربرد دارند. برای افرادی که قصد ماجراجویی دارند DD-WRT نرم افزار متن بازی برای روتر ها است که به شما این امکان را می دهد که بسیاری از تنظیماتی که قبلا قابل دسترسی نبود را (از جمله قدرت انتقال و فرستادن) را تغییر دهید.

درباره نویسنده

Related posts

Commissioner Roger Goodell, especially, would

Commissioner Roger Goodell, especially, would face widespread derision, with some critics deeming him no longer fit to lead the country’s most powerful sports league. The 49ers can’t expect big gains out of the quarterback position unless they do something at wide receiver. There are no hotel restaurants or private...

Read More

پاسخ دادن

20 + 17 =