AMP( سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه) چیست؟

accelerated-mobile-pages

AMP( سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه)

AMP   مخفف Accelerated Mobile Pages   به معنی  سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه است ، ما بر این باور هستیم که  این عامل دو مزیت برای موتور های جست جو گر محسوب میشود .

اول آن که هر چه سرعت تر باشد در نتایج موتور جستجو قرار میگیرد و دومی عاملی است برای رتبه بندی سایت شما.

با وب ساز همراه باشید.

amp  یک استاندارد متن باز  برای برنامه نویس بوده که باعث میشه صفحات موبایل با سرعت بالاتری  بارگذاری شوند. اگه ما باخود صادقانه باشیم میبینم بسیاری از عناصری که در محیط دسک تاپ داریم در محیط های تلفن همراه غیر ضروری است.
تا همین اواخر، AMP فقط برای تجربه کاربری بود. در حال حاضر، گوگل آن را حمایت و پشتیابی  کرده است – و در حال تشویق وب سایت های است که استایل خود را بسیار شبیه نحوه چگونگی استفاده از Schema.org  گذاشته و  هسته دوبلین برای متاداده اعلام کرده است است.

accelerated-mobile-pages
accelerated-mobile-pages

ضررورت استفاده از amp

تا حالا سعی کردید که وب سایت خودتون  را با تلفن همراهتون مشاهده کنید . سرعت بارگذاری اون را با دسک تاپ سنجیده اید به عبارت دیگر  ضرروت استفاده از تلفن همراه در چه حدی است . بنابراین بهتر است برای بهینه سازی تجربه مرور تلفن همراه برای تمام کاربران (حداقل این چیزی است که گوگل می خواهد به اتفاق می افتد) با استاندارد نسخه موبایل سایت خود را با AMP سازگار کنید.  وب ساز شما را چگونه به انجام آن زیر نشان می دهد .

ابتدا بیایم ببینیم مقدار amp  سایت ما چقدر است با استفاده از ابزار هایی چون  SEO Services    میتوانیم این میزان را به دست آوریم   .
منبع سئو هکر

About Author

Related posts

d8cccbc2fe3a12223ddfcf00f0e147bc_XL

کار با سیستم عامل لینوکس

دنیای لینوکس آماده‌ی خوش‌آمد گویی به شما با تعداد بیشماری نرم افزارهای متن باز است. سیستم‌عاملی که می‌توانید آن را بر روی هر کامپیوتری امتحان کنید. صدها توزیع فعال لینوکس و ده‌ها محیط میزکار متفاوت که شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در ادامه با ما همراه باشید تا...

Read More
What-is-Google-PageRank-and-how-to-improve-it

چگونگی رتبه بندی سایت توسط گوگل

سایتهایی که گوگل بر روی صحفه اول نتایج جستجوهایش فهرست میکند، سایتهایی هستند که مفیدتر و به عبارت سرچ شده مرتبط تر بودند. گوگل اول با الگوریتم های پیچیده (شامل فرایند ریاضی) بر اساس عوامل مختلف به سایتها نمره میدهد و انهایی که نمره بالاتر از ۲۰۰ بگیرند...

Read More
2878142337818217413_Open Source (4)

OPEN SOURCE چیست؟؟

اولین چیزی که با شنیدن کلمه متن باز یا Open Source به ذهن همه ی ما می رسد رایگان یا کم هزینه بودن است وقتی صحبت از Open Source و متن بودن می آید صحبت از متن باز بودن لينوكس هم به ميان می آید. در حال حاضر به جز سیستم عامل...

Read More

Give a Reply

ده + پنج =