AMP( سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه) چیست؟

accelerated-mobile-pages

AMP( سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه) چیست؟

AMP( سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه)

AMP   مخفف Accelerated Mobile Pages   به معنی  سرعت بارگذاری صفحات در تلفن همراه است ، ما بر این باور هستیم که  این عامل دو مزیت برای موتور های جست جو گر محسوب میشود .

اول آن که هر چه سرعت تر باشد در نتایج موتور جستجو قرار میگیرد و دومی عاملی است برای رتبه بندی سایت شما.

با وب ساز همراه باشید.

amp  یک استاندارد متن باز  برای برنامه نویس بوده که باعث میشه صفحات موبایل با سرعت بالاتری  بارگذاری شوند. اگه ما باخود صادقانه باشیم میبینم بسیاری از عناصری که در محیط دسک تاپ داریم در محیط های تلفن همراه غیر ضروری است.
تا همین اواخر، AMP فقط برای تجربه کاربری بود. در حال حاضر، گوگل آن را حمایت و پشتیابی  کرده است – و در حال تشویق وب سایت های است که استایل خود را بسیار شبیه نحوه چگونگی استفاده از Schema.org  گذاشته و  هسته دوبلین برای متاداده اعلام کرده است است.

accelerated-mobile-pages

accelerated-mobile-pages

ضررورت استفاده از amp

تا حالا سعی کردید که وب سایت خودتون  را با تلفن همراهتون مشاهده کنید . سرعت بارگذاری اون را با دسک تاپ سنجیده اید به عبارت دیگر  ضرروت استفاده از تلفن همراه در چه حدی است . بنابراین بهتر است برای بهینه سازی تجربه مرور تلفن همراه برای تمام کاربران (حداقل این چیزی است که گوگل می خواهد به اتفاق می افتد) با استاندارد نسخه موبایل سایت خود را با AMP سازگار کنید.  وب ساز شما را چگونه به انجام آن زیر نشان می دهد .

ابتدا بیایم ببینیم مقدار amp  سایت ما چقدر است با استفاده از ابزار هایی چون  SEO Services    میتوانیم این میزان را به دست آوریم   .
منبع سئو هکر

/ دسته‌بندی نشده

اشتراک گذاری این مقاله

درباره نویسنده این مقاله

نظرات

نظری ارسال نشده!

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =